Frézy sněhové: Mountfield

Se společností Mountfield se v naší republice setkáváte již od roku 1991. Specializovaný prodejce má u nás několik desítek prodejních center a nechybí ani vlastní odborná servisní střediska. Mountfield je zárukou kvality pro mnoho sezónních výrobků jako sekačky, zahradní traktory a ridery, křovinořezy, motorové pily. Nechybí ani nabídka sněhových fréz. K zajímavým a lákavým přednostem patří u Mountfieldu záruka na veškeré zboží po dobu sedmi let.

Sněhové frézy Mountfield si vás získají nejen kvalitou, ale i skvělými cenami. Pravidelně probíhají výrazné předsezónní akční slevy, kde seženete sněhové frézy Mountfield o několik desítek procent levněji oproti běžné ceně. Frézy na sníh se skutečně vyplatí pořizovat dříve, protože až napadne sníh, mohou být zrovna ty nejspolehlivější stroje dočasně rozebrány.
Frézy na sníh Mountfield

Mezi přednosti sněhových fréz Mountfield patří výkonné motory, převodová ústrojí, záběr, kontrola trakce při otáčení, snadné ovládání komínu na odhazování, skvělá délka odhozu a další nadstandardní prvky.

Do prodejny Mountfield si zajděte pro populární sněhové frézy od světových firem. Například sněhové frézy Toro mají odhoz sněhu ovládaný joystickem a na odpojení pojezdu jednoho kola k lepšímu otáčení stačí sepnutí páky. Ani světově známé sněhové frézy Ariens vás nezklamou, protože firma je rok co rok stále vylepšuje a inovuje. Akumulátorové sněhové frézy jsou poslední novinkou a vyhovovat budou lidem, kteří bydlí ve více osídlených oblastech – tyto frézy jsou takřka nehlučné a žádným sousedům nebudou jistě vadit.

Sehnat můžete i americké kolové sněhové frézy k odklízení přemrzlého sněhu, ledových částí a hlavně hlubokých závějí. Kolové frézy mají systém Free Wheel, který umožňuje nezávislé odpojení kol od pohonu. Následkem je velmi snadná manipulace, zejména při couvání nebo zatáčení.


Další informace
Zajímavé informace
Úklid sněhu

Úklid sněhu Chomutov, Most, Kadaň a zimní údržba komunikací, posyp