Frézy sněhové: Husqvarna

Sněhové frézy Husqvarna jsou vyhledávané mnohými klienty, protože značka je zárukou kvality a skvělého přístupu ke každému zákazníkovi. Frézy sněhové můžete vybírat z obsáhlé nabídky a v prodejnách si dle potřeb vyzkoušíte i jejich funkčnost. Proč jsou frézy sněžné Husqvarna tolik populární? Jedním z důvodů je zajisté dlouholetá tradice, protože firma vznikla již na konci 17. století.

Nejvýkonnější sněhová fréza na našem trhu je od firmy Husqvarna. Husqvarna 276EP nemá problém s vyhazováním těžkého sněhu při dvoustupňovém systému. Poradí si také s námrazou a je možné zapínat pohon jednotlivých kol. Využijete ji na větší plochy jako parkoviště a jiné venkovní prostory, kde nejsou žádoucí hromady sněhu.


Sněžné frézy Husquarna

Na  čištění cest ke garáži, v zahradě a k dalším průjezdům zvolte například model Husqvarna ST 121E. Jedná se o jednostupňovou frézu se snadnou manipulací, silným motorem a elektrickým startováním. Výhodou je otočný vyhazovací komín, kdy si nasměrujete vyhazování sněhu podle momentální potřeby. Tato fréza na sníh vás nebude nijak omezovat dobou, protože je vybavena výkonnými LED světly, což umožňuje práci za tmy.

Mimořádně spolehlivá je i Husqvarna 5524 ST – dvoustupňová sněhová fréza, která vás nezklame v čase, kdy ji budete hodně potřebovat. Sněžná fréza Husqvarna ST 276 EP reprezentuje nejlepší modely mezi frézami na sníh. Silný motor a další skvělá výbava (vyhřívané rukojeti, reflektor, zařezávač navátého sněhu atd.)  jsou zárukou kvality.

Dosud váháte a nechce se vám vzdát staré známé lopaty? Sněhové frézy vám uspoří spoustu volného času a navíc se nemusíte obávat žádných záludností při obsluhování. Sněhové frézy Husqvarna vám firma dopraví podle dohodnutého času a termínu až do domu. Sněhovou frézu přiveze odborný technik, který se postará o seřízení a uvedení do provozu. Dále vás proškolí tak, abyste hravě zvládli obsluhu frézy na sníh.


Další informace
Zajímavé informace
Úklid sněhu

Úklid sněhu Chomutov, Most, Kadaň a zimní údržba komunikací, posyp